LINKI      KONTAKT      GALERIA

 
 

Oferta wydawnicza

Stowarzyszenie Niebieska Linia zaprasza do zapoznania się z aktualną ofertą wydawniczą, naszymi najnowszymi publikacjami, filmami edukacyjnymi, poradnikami.

Stowarzyszenie przygotowało szereg publikacji skierowanych do osób bezpośrednio dotkniętych problemem przemocy w rodzinie, do osób pracujących w różnego rodzaju instytucjach samorządowych, organizacjach pozarządowych, udzielających pomocy osobom uwikłanym w przemoc, zarówno osób doznających przemocy jak też osób stosujących przemoc.

Z nasza ofertą mogą się Państwo zapoznać w kolejnych zakładkach (znajdujących się w menu po prawej stronie): Wydawnictwa (wszystkie podręczniki, broszury, informatory wydane przez Stowarzyszenie) i Materiały do pobrania (materiały darmowe).
Dostępny jest także do pobrania plik pdf - Pełna Oferta Wydawnicza.

 

Dodatkowe informacje na temat publikacji można uzyskać kontaktując się telefonicznie – dzwoniąc pod nr telefonu 881 711 107 (czynny: pon-pt 9.00-15.00) lub pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zamówienia przyjmjemy wyłącznie w formie pisemnej pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zamówienie powinno zawierać:

  • nazwę publikacji/pakietu,
  • liczbę egzemplarzy,
  • dane do faktury,
  • telefon kontaktowy,
  • adres wysyłki