fb.jpgyt.jpgalert.jpgtelephone.jpg800-120-002

logo-niebieska-linia.jpg

Bezpłatne materiały edukacyjne o przemocy w rodzinie

Stowarzyszenie na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" od września do grudnia 2015 r. realizuje program: „Opracowanie i dystrybucja materiałów informacyjnych dla mieszkańców m.st. Warszawy dotyczących procedury „Niebieskie Karty” – „Niebieska Karta” – podaj dalej”, współfinansowanego przez m. st. Warszawę.

Materiały edukacyjne dotyczące procedury "Niebieskie Karty" adresowane są do osób, które poszukują informacji m.in. o procedurze "Niebieskie Karty", o tym czym jest przemoc w rodzinie oraz na jaką pomoc mogą liczyć osoby uwikłane w sytuację przemocy.

Materiały zostały opracowane dla różnej grupy odbiorców - dorosłych i dzieci, osób stosujących przemoc, doznających przemocy i świadków.

Materiały są przekazywane warszawskim instytucjom działającym na rzecz przeciwdziałania przemocy w rodzinie, do ich dalszego przekazania osobom zainteresowanym oraz do wykorzystania w pracy.

Materiały w wersji elektronicznej można pobrać bezpłatnie z naszej strony internetowej. Znajdują się w dziale "Wydawnictwa" w zakładce "Materiały do pobrania"

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.