LINKI      KONTAKT      GALERIA

 
 

Szkolenia i superwizje z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie on-line

Oferta jesień 2020 r.

Szanowni Państwo!

Stowarzyszenie na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” powraca z jesienną edycją szkoleń i superwizji dla osób pracujących w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Wiosną i latem nasza oferta spotkała się z dużym zainteresowaniem i odzewem z Państwa strony. Mamy nadzieję, że nasze jesienne propozycje także odpowiedzą na Państwa potrzeby.

Mając na uwadze obowiązujący stan epidemii, dbając o bezpieczeństwo uczestników, podjęliśmy decyzję o kontynuowaniu zajęć w formule on-line. Wszystkie spotkania odbędą się za pośrednictwem platformy zoom. Zapewnia ona możliwość wyświetlania uczestnikom prezentacji multimedialnych, dokumentów i nagrań. Wszyscy uczestnicy widzą się i słyszą nawzajem, istnieje możliwość pracy w grupach. Są to więc warunki maksymalnie zbliżone do „typowych szkoleń”. Do udziału w szkoleniu wystarczy komputer wyposażony w kamerę, mikrofon i głośniki (lub słuchawki), tablet lub smartfon.

Informacje o planowanych szkoleniach i superwizji.

Mamy nadzieję, że przygotowana przez nas oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem a spotkania z naszymi specjalistami wesprą Państwa w pracy w tym szczególnym okresie.

Z wyrazami szacunku

Paula Klemińska
Koordynatorka seminariów szkoleniowych